Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, monogramsignerad NGS, olja på duk, 95x67 cm

Smärre ytskador

196852

2013-08-01