Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Stjärnbild", monogramsignerad NGS, signerad och daterad atergo Nils G Stenqvist 1998, olja på pannå, 119x39 cm

196855

2013-08-01