Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "The cruel sea", signerad med dedikation a tergo, akvarell, 14x14 cm
Ej examinerad ur ram, smärre färgbortfall
196856
2013-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här