Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "The cruel sea", signerad med dedikation a tergo, akvarell, 14x14 cm

Ej examinerad ur ram, smärre färgbortfall

196856

2013-08-02