Donald Huges akvarell

Donald Huges akvarell
Donald Huges akvarell
Donald Huges akvarell
Donald Huges akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGES, Donald (England, född 1881-?): Interiör med dukat bord, signerad Donald Huges, akvarell, 24x20 cm

196858

2013-08-02