Donald Huges akvarell
2013-08-02
196858
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUGES, Donald (England, född 1881-?): Interiör med dukat bord, signerad Donald Huges, akvarell, 24x20 cm