Kaffekoppar Arabia

Kaffekoppar Arabia
Kaffekoppar Arabia
Kaffekoppar Arabia
Kaffekoppar Arabia

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESPRESSOKOPPAR med fat, 12 st, Arabia, märkta somnit komp. OB (möjligen Olga Butkevitsch), 1950-tal, handmålade och invändigt förgyllda, i originalschatull

En kopp har gått sönder, schatullets lås skadat

196871

2013-08-01