Kaffekoppar Arabia
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESPRESSOKOPPAR med fat, 12 st, Arabia, märkta somnit komp. OB (möjligen Olga Butkevitsch), 1950-tal, handmålade och invändigt förgyllda, i originalschatull
En kopp har gått sönder, schatullets lås skadat
196871
2013-08-01