Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i alrotsfaner, fot i björk, höjd 76, 87x88 cm

Smärre fanerskador

196888

2013-08-01