Kruka med fat Kina

Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina
Kruka med fat Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUKA MED FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med motiv av hjortar i landskap, krukans diameter 28,5, totalhöjd 18,5 cm

Lagningar, sprickor, ej ursprungligt tillhörande fat

196889

2013-08-01