Evert Taube färlitografier 6 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAUBE, Evert, (1898-1980): litografier 6 st., samtliga signerade och numrerade, varierande mått, 37x47 cm

196891

2013-08-01