Harald Wiberg blyerts

Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Grävling, signerad och daterad Harald Wiberg 1980, blyerts, 18x16 cm

196892

2013-08-01