Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Kolonilott - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

196894

2013-08-01