John Hedborg oljemålning

John Hedborg oljemålning
John Hedborg oljemålning
John Hedborg oljemålning
John Hedborg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDBERG, John (1895-1957): Utsikt från ateljen mot Kolingsborg-Stockholm, signerad och daterad 1927, olja på duk, 33x41 cm

196903

2013-08-01