Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

RODHE, Lennart, (1916-2005), komposition, olja på pannå, monogramsignerad, 28,5x22,5 cm

196908

2013-08-01