Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LITTERATUR OM HÄSTAR - HIPPOLOGI, 1800-1900-tal, blandade titlar, bl.a. Wrangel, Gassebner
Zustandsbeschreibung
Delvis skador, något nötta
196912
2013-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner