Böcker om hästar från 1800-1900-talet

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LITTERATUR OM HÄSTAR - HIPPOLOGI, 1800-1900-tal, blandade titlar, bl.a. Wrangel, Gassebner

Zustandsbeschreibung

Delvis skador, något nötta

196912

2013-08-01