Elis Aidanpää akvarell

Elis Aidanpää akvarell
Elis Aidanpää akvarell
Elis Aidanpää akvarell
Elis Aidanpää akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AIDANPÄÄ, Elis (1932-2010): Vinterbild, signerad Elis Aidanpää, akvarell, 46x63 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

196915

2013-08-02