Gun Setterdahl oljemålning

Gun Setterdahl oljemålning
Gun Setterdahl oljemålning
Gun Setterdahl oljemålning
Gun Setterdahl oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SETTERDAHL, Gun (1912-2000): "Främling-Pilgrim" Greta Garbo, signerad Gun Setterdahl, olja på pannå, 76x62 cm

Smärre fläckar

196922

2013-08-02