Byrå engelsk stil

Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, engelsk stil, mahogny/rotfaner, 1900-talets början, höjd 98, 63x44 cm

Nyckel saknas

196925

2013-08-02