Spegel gustaviansk
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, gustaviansk, förgylld, 105x41 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
196937
Päivämäärä:
2013-08-02