Gunnar Theander akvarell

Gunnar Theander akvarell
Gunnar Theander akvarell
Gunnar Theander akvarell
Gunnar Theander akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEANDER, Gunnar(1894-1975): Motiv med betande kor i landskap, signerad och daterad G Theander sept 28?, akvarell, 30x48 cm

196941

2013-08-02