Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): Fåglar, signerad Stig Borglind, etsning, 34x26 cm

Gulnad

196944

2013-08-02