Stolar empirestil

Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets början, ett antal etikettmärkta Paul Boman Hovleverantör, empirestil, fanérade i mahogny

Ngt ostadiga, bruksslitage

196985

2013-08-03