Klubbat för:
1 300 SEK
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets början, ett antal etikettmärkta Paul Boman Hovleverantör, empirestil, fanérade i mahogny
Ngt ostadiga, bruksslitage
196985
2013-08-03