Pelle Åberg olja

Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Äldre kvinna i interiör, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 55x46 cm

196987

2013-08-03