Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, Säffle Möbelfabrik, fanérat i teak, kortsidor med utdragsbara skivor, höjd 50, 150x65 cm

Ytskador

196995

2013-08-03