Brevpress brons

Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons
Brevpress brons

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BREVPRESS, sent 1800-tal, i form av ett vilande lejon, brons, sockel i porfyr, längd 19 cm

Sockeln med nagg

196999

2013-08-03