R Lindström oljemålning

R Lindström oljemålning
R Lindström oljemålning
R Lindström oljemålning
R Lindström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Badande kvinna vid skogsbryn, signerad och daterad Rikard Lindström Paris 1918, olja på pannå, 88x103 cm

197007

2013-08-02