Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Badande kvinna vid skogsbryn, signerad och daterad Rikard Lindström Paris 1918, olja på pannå, 88x103 cm
197007
2013-08-02