Barbiedockor

Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL BARBIE och KENDOCKOR, 1966-67 resp Ken 1968, Mod Hair Ken 1973 (stämplad 1968), Quick Curl Barbie 1975 (stämplad 1966) diverse kläder och accessoarer, tält med campingtillbehör

Slitage

197026

2013-08-03