Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rokokostil, för 2 st ljus, dekor med porslinsblommor, höjd 28, längd 35 cm
Delar saknas
197028
2013-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här