Skålfat i tenn 1800-tal
Valmis
2013-08-02
197032
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, diameter 41 cm
Bristningar, lagningar