Skålfat i tenn 1800-tal

Skålfat i tenn 1800-tal
Skålfat i tenn 1800-tal
Skålfat i tenn 1800-tal
Skålfat i tenn 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, diameter 41 cm

Bristningar, lagningar

197032

2013-08-02