Skrivskåp 1700-tal
Vollendet
2013-08-03
197033
| Höchstes Gebot | 6 400 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1700-tal, tvådelat, fanerat med alm, ca höjd 204, 49x91 cm, nycklar finns
Skador, torrsprickor, senare beslag