Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, tvådelat, fanerat med alm, ca höjd 204, 49x91 cm, nycklar finns

Skador, torrsprickor, senare beslag

197033

2013-08-03