Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, tvådelat, fanerat med alm, ca höjd 204, 49x91 cm, nycklar finns
Skador, torrsprickor, senare beslag
197033
2013-08-03