Edvard Bergh akvarell

Edvard Bergh akvarell
Edvard Bergh akvarell
Edvard Bergh akvarell
Edvard Bergh akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGH, Edvard (1828-1888): Landskap med fors, signerad Edvard Bergh 1856, akvarell, 26x36 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs konsthall
PROVENIENS: Familjen Bergh

197035

2013-08-03