Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLYSTER, förgylld mässing, 1900-tal, för 2 st lampor, med prismor, höjd 46 cm

197039

2013-08-02