Bordslampa i mässing

Bordslampa i mässing
Bordslampa i mässing

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTOGENLAMPA, möjligen Gusum eller Skultuna, kolonnfot i mässing, linjeglas och kupa med etsat meandermönster, höjd 74 cm

Skador, bucklor

197040

2013-08-03