Edvard Bergh oljemålning

Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGH, Edvard (1828-1888): Skogslandskap, signerad och daterad E. Bergh 79, olja på duk, 39x52 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs konsthall
PROVENIENS: Familjen Bergh

Färgbortfall, skador, revor

197041

2013-08-03