Oljemålning
Closed
2013-08-03
197052
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamnmotiv, otydligt signerad och daterad Nordström -93, olaj på pannå, 46x38 cm
Skador, färgbortfall