Juhana Blomstedt färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -74, ea, färglitografi, bladstorlek 58x48,5 cm

197053

2013-08-04