Juhana Blomstedt färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad 43/75, färglitografi, bladstorlek 51x80 cm

197054

2013-08-06