Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad 45/75, färglitografi, bladstorlek 51x80 cm
Zustandsbeschreibung
197055
2013-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner