Jan Håfström färglitografi

Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1978, HC, färglitografi, 56x77 cm

197057

2013-08-04