Ernst Söderberg oljemålning

Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 50x50 cm

197065

2013-08-03