Egon E:son Weinemo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEINEMO E:Son Egon (1914-1987): "Trädstammar, olja på duk, signerad, 73x55 cm

197069

2013-08-03