Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
RÖKBORD, 1930/40-tal, björk och intarsia i form av ridande amazon, underdel med spegelklätt skåp, höjd 60, 60x60 (100) cm, nyckel saknas
Skador, nyckel saknas
197070
2013-08-03