Rökbord björk

Rökbord björk
Rökbord björk

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

RÖKBORD, 1930/40-tal, björk och intarsia i form av ridande amazon, underdel med spegelklätt skåp, höjd 60, 60x60 (100) cm, nyckel saknas

Skador, nyckel saknas

197070

2013-08-03