Lawrence Carroll färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

O´CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): (3) Kompositioner, signerade O´Carroll, numrerade, daterade1980-81, bladstorlek 35x52, 52x65, 85x63 cm

197071

2013-08-04