Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
O´CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): (3) Kompositioner, signerade O´Carroll, numrerade, daterade1980-81, bladstorlek 35x52, 52x65, 85x63 cm
197071
2013-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här