Juhana Blomstedt färglitografi
Valmis
2013-08-04
197081
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad III/X, ea, färglitografi, 52x73 cm