Juhana Blomstedt färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -73, numrerad III/X, ea, färglitografi, 52x73 cm

197081

2013-08-04