Bengt Lindström färglitografier i mapp

Klubbat för:

9 600 SEK

8 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): "La Grande Fête", 1975, komplett portfölj om 10 blad, numrerad 182/250, signerade, 77,5x54

197082

2013-08-03