Reinold Ljunggren

Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinold (född 1920): 4 st, Trosamotiv, färglitografier 72/300, signerade, varierande mått ca 29x40, varav en i mapp

197090

2013-08-03