Richards Ruben oljemålning

Richards Ruben oljemålning
Richards Ruben oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RUBEN, Richards (USA, 1925-1998): "City Series Drawing", signerad och numrerad a tergo Richards Ruben City 38, olja på papper, 76x56 cm

197092

2013-08-06