Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
VITRINSKÅP, London England, 1800-tal, fanerat i mahogny, spröjsat dörrpar, bakomliggande inredning i form av 2 hyllplan, höjd 163, 92x35 cm
Nyckel finns
197106
2013-08-03