Skålfat Wärff

Skålfat Wärff
Skålfat Wärff
Skålfat Wärff
Skålfat Wärff
Skålfat Wärff
Skålfat Wärff

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, Kosta, signerad Wärff, höjd 7, diameter 24 cm

Fotnagg samt repor

197108

2013-08-04